Pracovní dny:   8:00 - 12:00    13:00 - 15:30
Optimalizace výkonu

Optimalizace výkonu (chiptuning)

Vítejte na našich stránkách zaměřených na profesionální zvýšení výkonu motorů. Pokud hledáte spolehlivý způsob, jak zlepšit výkon svého vozidla, jste na správném místě.

Optimalizací výkonu (chiptuning) se rozumí úprava programu řídicí jednotky motoru (ECU) za účelem zvýšení jeho výkonu a efektivity. Díky vhodné odborné úpravě můžeme zlepšit výkon, točivý moment a často i snížit spotřebu paliva. Tento proces je bezpečný a efektivní, pokud je prováděn zkušenými odborníky.

Kvalitní optimalizace výkonu (chiptuning) začíná detailní analýzou originální mapy motoru. Naši odborníci využívají špičkové technologie a osvědčené postupy, aby provedli úpravy bezpečně a efektivně. Každá modifikace je prováděna na míru konkrétnímu vozidlu, čímž zaručujeme optimální výkon bez negativního dopadu na životnost motoru.

Naše dlouholeté zkušenosti a spolupráce s renomovanými firmami nám umožňují nabízet kvalitní úpravy. Garantujeme, že naše úpravy zvýší výkon vašeho vozidla spolehlivě a bezpečně. Můžete mít jistotu, že naše úpravy jsou kvalitní a přinášejí nejlepší možné výsledky. Naše služby jsou výsledkem pečlivé práce a odborných znalostí, což vám zaručuje maximální spokojenost.

Veškeré úpravy (modifikace) jsou prováděny pouze na základě výslovného (písemného) souhlasu majitele vozidla, který zodpovídá za jeho technický stav.

Výkonnostní tabulky konkrétních značek

Zde naleznete seznam vozidel podle konkrétních značek s parametry originálních a upravených hodnot.