Služby

Nabízíme tyto služby pro autoklíče:

Prodej obalů a kompletních autoklíčů

U nás lze zakoupit obaly nebo kompletní autoklíče dle nabídky, nebo pokud  požadovaný autoklíč nemáme momentálně v nabídce jsme schopni zajistit u extérních dodavatelů.

Výroba druhého (náhradního) klíče

Jsme schopni Vám vyrobit druhý náhradní klíč dle Vašeho originálu. Nutno se nejdříve informovat, závisí na typu a požadavcích.

Přizpůsobení klíče k vozidlu

V případě, že již máte vlastní nový náhradní autoklíč a potřebujete jej pouze spárovat s vozidlem.

Kódování autoklíče včetně DO

V závislosti na typu autoklíče jsme schopni jej nakódovat dle požadavků, včetně dálkového ovladače.

Výroba nového autoklíče

Při ztrátě všech klíčů od vozidla jsme schopni vyrobit kompletní nový klíč. Nutno se nejdříve informovat, závisí na typu a požadavcích. Při této službě je nutno přistavit vozidlo a doložit veškeré potřebné dokumenty k vozidlu a průkaz totožnosti objednatele služby.

Oprava autoklíčů a DO

Nabízíme opravu autoklíčů a dálkových ovladačů. Tzn. výměna poškozených obalů, oprava elektroniky dálkových ovladačů, výměna nefunkčních mikrospínačů, atd.

Oprávnění přístupu a startu

V některých případech, kdy je třeba vyrobit nový nebo náhradní klíč je nutno mít tzv. PIN kód. Tento kód je možno zjistit u výrobce vozidla přes autorizovaný servis (ne vždy je výrobcem poskytnut), nebo specializovanými servisními zařízeními. Tato možnost závisí na typu vozidla a výrobci.

Odstranění požadavku immo

Ve vyjímečných případech, zvláště poruchy systému zabezpečení vozidla (imobilizéru) je možno tento systém vypnout, aby bylo možno s vozidlem dojet do servisu. U této služby je nutno se informovat, závisí na typu a značce vozidla.